На Чернігівщині запустять завод із виробництва вівсяних пластівців
.flickr.com/hockeycrew

На Чернігівщині запустять завод із виробництва вівсяних пластівців

У Чернігівській області агропромислова компанія Agricom Group запустить завод із виробництва вівсяних пластівців. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Національний промисловий портал.

Відповідну заяву зробив виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник в ході конференції ProAgro «Прибутковість та ефективність агрокомпанії».

«Цех фасування запустили тиждень тому, сам завод запускається 26 листопада. 1 грудня вже вийде перша партія продукції», – уточнив він.

У компанії очікують, що новий завод перероблятиме близько 12 тис. тонн пластівців із зернових, а це 30% виробничих потужностей України. На заводі виготовлятимуть пластівці та крупи з вівса й інших зернобобових культур, а також мюслі з додаванням фруктів і горіхів.

Розробкою рецептур компанії займається власний науково-дослідний підрозділ на основі споживчих переваг.

Обсяг інвестицій у новий завод оцінюється в $10 млн.

Компанія Agricom Group спеціалізується на виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур, об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства.

Агропромислова група обробляє 40 тис. га в Рівненській, Чернігівській та Луганській областях та має два елеваторні комплекси для зберігання сировина на 63 тис. тонн на території Білокуракинського та Чернігівського кластерів.