На Донеччині шахтарям заборгували понад 62,5 млн гривень, відкрито кримінальне провадження
facebook.com/VolynetsMykhailo

На Донеччині шахтарям заборгували понад 62,5 млн гривень, відкрито кримінальне провадження

Красноармійською місцевою прокуратурою внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України, за фактом невиплати заробітної плати гірникам. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

«Заборгованість перед працівниками вугільного підприємства  шахта «1/3 Новогродівська» державного підприємства «Селидіввугілля» складає за серпень-вересень 3 млн 142 тис гривень», — йдеться в повідомленні.

Через це 19 жовтня 34 працівники першої зміни відмовляються підніматися на поверхню та залишилися під землею.

Крім того, прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом невиплати заробітної плати працівникам Державного підприємства «Мирноградвугілля». Сума заборгованості наразі становить 59,5 млн гривень.

Раніше голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець повідомив, що на шахті «1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» в Донецькій області 34 гірники першої зміни в відмовилися підніматися на поверхню через невиплату їм зарплати. Пізніше він заявив про закінчення акції протесту після отримання обіцянок погасити заборгованість за серпень і вересень до 24 жовтня.

«Якщо заборгованість перед гірниками не буде погашена, як обіцяв генеральний директор ДП «Селидіввугілля», — акції протесту будуть подовжені», — зазначив Волинець на своїй сторінці у Facebook.