На Харківщині відкрили спортивний комплекс
kharkivoda.gov.ua

На Харківщині відкрили спортивний комплекс

У смт Пісочин Харківського району запрацював фізкультурно-оздоровчий комплекс, у якому проводитимуть заняття з міні-футболу, баскетболу, волейболу, боксу, боротьби. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт ХОДА.

У день відкриття комплексу, 20-го січня, у ньому провели перший районний турнір з футзалу. На заході була присутня голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

«Тепер діти мають можливість проводити свій вільний час тут, розвиваючи свої здібності та загартовуючи характер. Ми комплексно підходимо до розвитку фізкультури та спорту в області, створюючи умови для повноцінного фізичного виховання», — зауважила вона.

Будувати двоповерховий комплекс розпочали у жовтні 2016 року. Його загальна площа складає 1 402,8 квадратних метрів.

На прилеглій території виконано озеленення, змонтовано сучасне вуличне освітлення. Будівлю під’єднали до водопроводу, водовідведення, теплопостачання, енергопостачання, а також обладнали системою вентиляції, кондиціонування.

kharkivoda.gov.ua

Комплекс оснащено сучасними тренажерами, зонами crossFit, килимом для боротьби.

На сьогодні розробляється проект басейну, який має стати продовженням фізкультурно-оздоровчого комплексу.

У ФОКу працюватимуть секції футболу та міні-футболу, волейболу, бадмінтону, боксу, карате й самбо. У ньому проводитимуть тренування дві пісочинські дорослі футбольні команди й одна волейбольна.

Також всі охочі можуть займатися у тренажерній залі.

За словами Світличної, заняття в Пісочинському ФОКу для учнів місцевої ДЮСШ, учнів шкіл Пісочинської селищної ради та нової школи в мікрорайоні «Мобіль» будуть безкоштовними.