На карту Google нанесуть 3500 столичних об’єктів, - Кличко
facebook.com/merkieva

На карту Google нанесуть 3500 столичних об’єктів, — Кличко

Влада Києва планує співпрацювати з корпорацією Google, за допомогою сервісів якої мешканці зможуть знаходити дані про міські установи, підприємства та головні заходи. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко після зустрічі із Олегом Якимчуком – директором взаємодії з органами державної влади корпорації Google Україна.

За словами Кличка, на карти Google планується занести до 3500 об’єктів Києва, зазначили у прес-службі КМДА.

«Кожен зможе знайти найближчу спортивну секцію для дитини, школу, профільну лікарню, центр адмінпослуг, найближчий ЖЕК, банк чи соціальну аптеку тощо. І отримати вичерпну інформацію про графік роботи, контакти керівництва, співробітників, подивитися фото і відео. Для цього достатньо буде зайти в Google-пошук або Google-карти і вся інформація за кілька секунд стане доступною на смартфоні або комп’ютері користувача», – сказав мер столиці.

Кличко додав, що на карти планують нанести дані про найцікавіші заходи та події як загальноміського, так і районного значення.

kievcity.gov.ua

Google-навігація автоматично побудує найшвидший маршрут до найближчого місця проведення заходів, з урахуванням заторів та ремонтних робіт на дорогах. Кожен зможе налаштувати систему під себе. Таким чином, вона буде видавати поради, орієнтуючись на місце знаходження, інтереси та побажання користувача.

«І все це все буде абсолютно безкоштовно!», – наголосив мер Києва.

Крім того, заходи та та будівлі кияни зможуть шукати за допомогою голосового пошуку Google, який доступний на усіх смартфонах.