На Київщині затримано торгівців вогнепальною зброєю та боєприпасами
Речові докази

На Київщині затримано торгівців вогнепальною зброєю та боєприпасами

У с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області працівниками правоохоронних органів затримано торгівців вогнепальною зброєю та боєприпасами. Злочинці намагались збути свій товар з підробленими дозвільними документами вночі 26 вересня 2017 року біля житлового комплексу «Волошковий». Про це повідомляє джерело з ГПУ.

Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу та тривають невідкладні слідчі дії.

Раніше, 22 вересня, прес-служба Прокуратури міста Києва повідомляла, що викрито діяльність злочинної групи, яка спеціалізувалася на незаконному збуті та виготовленні вогнепальної зброї та боєприпасів.

«Згідно з матеріалами слідства, учасники злочинної групи, використовуючи спеціальне обладнання, перероблювали стартову та травматичну зброю в нарізну вогнепальну, а також виготовляли боєприпаси до неї. Вказану діяльність вони здійснювали виключно з метою незаконного збагачення, реалізовуючи зброю та набої серед вузького кола осіб, які користувалися їхньою довірою» — йдеться у повідомленні.

Зброю переховували на території гаражного кооперативу у Києво-Святошинському району Київської області, а також частково за місцем проживання самих злочинців.

У ході обшуків правоохоронці вилучили пістолети, карабін, запчастини для виготовлення зброї, понад 1000 боєприпасів, приладдя для внесення змін у маркуванні зброї та інші речові докази.

Одну особу затримано та повідомлено про підозру. Щодо інших учасників злочинної групи тривають слідчі (розшукові) дії.