На контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування очікують пропуску 520 авто
dpsu.gov.ua/

На контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування очікують пропуску 520 авто

Зранку 20 грудня на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО очікують 520 автомобілів. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-центр Держприкордонслужби.

«У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 80/80; «Мар’їнка» – 60/100; «Новотроїцьке» – 40/20; «Гнутове» – 60/80″, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що станом на сьогодні усі КПВВ працюють в штатному режимі. Загалом упродовж минулої доби контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування перетнули 44 тисячі осіб та 5,3 тисячі транспортних засобів.

У прес-службі також додали, що через КПВВ «Новотроїцьке» на тимчасово непідконтрольну територію послідували 2 автомобілі з гуманітарним вантажем загальною вагою близько 82 тонн. Автомобілі перевозили матеріали водопостачання та гігієнічі набори від благодійної організації «Людина в біді» для жителів Донецької області.