На кордоні з окупованим Кримом працюватиме поліція
facebook.com/UA.National.Police

На кордоні з окупованим Кримом працюватиме поліція

На лінії розмежування з анексованим кримським півостровом нестиме службу поліція АР Крим. Її діяльність організують на основі досвіду підрозділів Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку Головного управління Нацполіції в Донецькій області.

Зазначені плани озвучив перший заступник голови НПУ В’ячеслав Аброськін під час робочого візиту до Маріуполя.

Голова Нацполіції Сергій Князєв доручив провести нараду в обласному органі управління поліції Донеччини. В обговоренні взяли участь начальники головних управлінь Нацполіції в Донецькій області та АР Крим і м. Севастополі й провідні IT-спеціалісти донецької поліції.

Донецькі правоохоронці поділилися власним досвідом організації роботи підрозділів поліції, яким доводиться працювати з окупованими територіями України.

Поліцейські Донеччини презентували роботу системи блокпостів, яка побудована із застосуванням інтелектуальних технологій. Представлене обладнання дозволяє за короткий час перевірити значну кількість громадян і транспорт. Час перевірки завдяки таким системам становить декілька секунд.

facebook.com/don.gunp

За словами Аброськіна, аналогічний комплекс превентивних дій планують запровадити і на кордоні з тимчасово окупованим Кримом.

«Ми маємо працювати по виявленню терористів та інших осіб, які в’їжджають на територію України для скоєння злочинів», — сказав він.

Наразі вже створено робочу групу, яка буде розробляти та впроваджувати систему безпеки на лінії розмежування з півостровом.