На Луганщині відновили міст, зруйнований у 2014 році
facebook.com/ato

На Луганщині відновили міст, зруйнований у 2014 році

У місті Рубіжне Луганської області відкрили міст через річку Сіверський Донець, який було зруйновано внаслідок ворожих обстрілів у травні 2014 року. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку прес-центру штабу АТО.

Відремонтований міст, який з’єднав Рубіжне з Лисичанськом, урочисто відкрили 26-го жовтня. На урочистому відкритті були присутні секретар РНБО України Олександр Турчинов, керівництво Мінінфраструктури, Луганської облдержадміністрації, Укравтодору, Держспецтрансслужби.

«Сьогодні маємо новий дуже важливий для регіону інфраструктурний об’єкт», — сказав Турчинов під час виступу.

Капітальний ремонт мосту здійснили військові 19-го окремого мостового загону Державної спеціальної служби транспорту. Зазначається, що це найкоротший транспортний шлях державного значення від Луганщини до населених пунктів Донеччини.

«Від сьогодні по цьому мосту можуть переїжджати вантажівки загальною вагою до 22-ти тон», — зазначили у прес-центрі штабу АТО.

Турчинов наголосив, що попри війну, інфраструктура звільненого Донбасу триває.

«Наші військові не тільки обороняють країну, а й допомагають відновлювати цивільну інфраструктуру», — сказав секретар РНБО, подякувавши їм за служіння Україні.