На Львівщині буревій повалив дерева та обірвав лінії електропостачання
dsns.gov.ua

На Львівщині буревій повалив дерева та обірвав лінії електропостачання

У ніч з 5 на 6 жовтня Львівською областю пронісся потужний ураган. Сильні пориви вітру обірвали лінії електропостачання та повалили дерева у місті та області. 

Про це повідомив координатор спільноти «Варта1», співробітник поліції Ігор Зінкевич на своїй сторінці у Facebook. Зінкевич виклав на своїй сторінці детальний список місць, що постраждали від негоди.

Окрім Львівщини, без світла залишились населені пункти інших західних областей. На Івано-Франківщині знеструмлено 48 населених пунктів, на Волині – 42, на Рівненщині – 23, на Закарпатті – 18, на Тернопільщині – 17, на Буковині – 3. Бригади обленерго відновлюють електропостачання населених пунктів.

У ДСНС України попередили громадян, що протягом 6 жовтня у Києві, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській та Дніпропетровській областях швидкість вітру посилиться до 19-24 м/с. В Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Харківській, Луганській та Донецькій областях – до 15-20 м/с.

Українців закликають бути обережними у зв’язку з ускладненням погодних умов.