На Львівщині розпочалася підготовка до багатонаціональних навчань «Rapid Trident-2018»

У Львівській області українські й американські військові почали планування багатонаціональних навчань «Rapid Trident-2018». Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Генерального штабу Збройних сил України.

«Сьогодні, 29 січня, на Львівщині розпочалось планування найбільших спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних Сил України та армійських підрозділів іноземних держав «Репід Трайдент-2018», — йдеться у повідомленні.

У початковій плануючій конференції беруть участь представники командування Сухопутних військ ЗС України та військово-тренувальної місії ЗС США. Також до процесу планування залучено військовослужбовців Великої Британії та ЗС Канади, офіцерів армій понад 10 країн-учасниць НАТО та держав-партнерів Північноатлантичного Альянсу.

«Упродовж тижня учасники конференції працюватимуть над розробкою та відпрацюванням спільних документів, які регламентуватимуть проведення кожного з етапів майбутнього навчання», — зазначили у Генштабі.

Українсько-американські військові навчання «Репід Трайдент» проходять на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині з 2006 року.

Багатонаціональні військові навчання проводяться у рамках програми «Партнерство заради миру» за участю військовослужбовців країн НАТО. Навчанні мають на меті підготовку військових різних країн до спільних дій у складі багатонаціональних сил під час коаліційних операцій.