На Львівщині відкриють новий лижний маршрут
loda.gov.ua

На Львівщині відкриють новий лижний маршрут

23 грудня у смт Славське Львівської області відбудеться відкриття ознакованого лижного маршруту на гору Ільза довжиною 8,7 км. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Новий шлях обладнаний навігаційними вказівниками напрямів, а на вершині Ільзи вже побудовано гірськолижний бугельний витяг.

Маршрут поєднує у собі одночасно піший та лижний туризм. Таким чином, ним можна користуватися не лише взимку.

За словами начальниці управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталії Табаки, новий шлях був відкритий Гірською оперативно-рятувальною службою ще у 2016 році.

«Ми навіть провели у жовтні змагання з нордичної ходьби та гірського бігу на гору. Але маршрут не був прочищеним від зарості, а через відсутність інформаційних табличок, туристи могли заблукати. Тепер спільними зусиллями ми розробили якісну систему ознакування на Ільзу», — зазначила вона.

У суботу, 23-го грудня, вперше новим маршрутом пройдуть на скітурах від смт Славське до вершини Ільзи та до села Волосянка. Висота гори Ільза становить 1 064,5 м.

Скітур – подолання маршрутів на спеціальних лижах з комбінуванням підйомів та спусків. Це своєрідне поєднання гірського та звичайного туристичного лижного походу.