На Львівщині виявили нафтові плями у річці Тисмениця

У річці Тисмениця поблизу Борислава виявили маслянисті нафтові плями. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на департамент із питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Як зазначають у Львівському управлінні водних ресурсів, маслянисті плями було виявлено у Тисмениці на відстані 200 м вниз по течії від Борислава.

За інформацією Львівської ОДА, попередньо було встановлено, що забруднення спричинили старі австрійські нафтові копанки у лісі на території Дрогобицького району.

«Для з’ясування обставин виїжджала комісія в складі заступника начальника Дрогобицького управління водного господарства, представників «Дрогобичводоканалу», начальника відділу з питань цивільного захисту Дрогобицької РДА та оперативної групи Дрогобицької райвідділу ГУ ДСНС у Львівській області. Попередньо встановлено, що забруднення спричиняють старі австрійські нафтові копанки в лісі на території Попелівської сільської ради Дрогобицького району», – йдеться у повідомленні.

Працівниками ПАТ «Укрнафта» встановили два бонових загородження на потічку та три на річці. Фахівці запевняють, що ситуація контрольована.

Також було припинено забір води із водозабору «Ріпне», вода з якого подається до Борислава.