На Львівщині ввели в експлуатацію нові ливарні потужності «Бориславського заводу «РЕМА»
loda.gov.ua

На Львівщині ввели в експлуатацію нові ливарні потужності «Бориславського заводу «РЕМА»

У четвер, 23 листопада, на Львівщині ввели в експлуатацію нові ливарні потужності «Бориславського заводу «РЕМА». Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Одним з основних видів діяльності підприємства — виробництво запасних частин до поршневих газомотокомпресорів, які використовуються на підприємствах з видобутку, транспортування та переробки газу в Україні, країнах СНД і Східної Європи.

Також «РЕМА» є одним з провідних в Україні виробників широкого спектру запчастин до верстатів-гойдалок, які застосовуються для приводу скважних штангових насосів для видобутку нафти.

Серед довгострокових партнерів і замовників заводу — провідні підприємства та дочірні компанії Укртрансгаз, Укргазвидобування, Укрнафта, Укравтогаз і багато інших.

«Сьогодні на Львівщині ми отримали новий подих і у регіональному розумінні відновлення промислового виробництва. Те, що зроблено вашими руками, заслуговує і подяки, і впевненості у завтрашньому дні, а також довіри до держави, адже більше 41 млн інвестицій, вкладені у це підприємство. Я горджуся тим, що ми непереможні, що цінності нашої нації, Львівщини, історичної пам’яті завжди будуть базовими. На базі цих цінностей ми будемо будувати нову промисловість, модернізовану і перспективну», — наголосив перший Віце-прем’єр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

За словами голови правління підприємства Василя Німаса, продукція заводу постачається в Прибалтику, Білорусь, Казахстан, Азербайджан, Румунію, Болгарію.