На Львівщині згорів притулок для тварин, загинули цуценята та коти
facebook.com/ugolyock

На Львівщині згорів притулок для тварин, загинули цуценята та коти

У селі Бродки Львівській області сталася пожежа у притулку для тварин «Вуглик», внаслідок якої загинули цуценята та коти. Вони перебували у карантинному відділенні на другому поверсі будівлі. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку притулку.

Згідно з повідомленням ДСНС у Львівській області, пожежу локалізували о 07:36. О 09:06 поширення вогню повністю припинили.

На момент пожежі у притулку знаходилися кози, барани, коні, коти, собаки та інші тварини.

Вогонь знищив дах та перекриття на площі 100 квадратних метрів. Крім того, пошкоджено стіни на площі 150 квадратних метрів, речі домашнього вжитку, 14 вікон та 6 дверей.

«Корови, коні, кози, собаки цілі. Вижили тільки 4 коти. Ще не стало кількох цуценят і Боксі», — написали на сторінці притулку в Facebook.

За словами керівниці притулку Олександри Гаврилюк-Левицької, на його території перебуває 30 корів, понад 15 телят, сім коней, одне поні, одна свиня, 56 котів, кози та собаки. Більшість з цих тварин мають перевезти до притулку у Миколаєві.

«Сьогодні виробляємо документи, завтра почнемо відправляти великих тварин в обласний притулок у Миколаєві. Ми мусимо так зробити, бо зараз не маємо можливостей їх навіть напоїти. Криниця дуже глибока, і процес поїння розтягується на весь день», – зауважила вона.

Волонтери почали збирати кошти на відновлення притулку.