На Одещині відкрили сучасне відділення для лікування інфаркту
oda.odessa.gov.ua

На Одещині відкрили сучасне відділення для лікування інфаркту

У місті Балта Одеській області на базі центральної районної лікарні запрацювало відділення обласного реперфузійного центру, яке цілодобово надаватиме безкоштовну медичну допомогу мешканцям семи районів. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний портал Одещини.

Як зазначив голова Одеської ОДА Максим Степанов, до відкриття відділення пацієнтів, які потребували хірургічного втручання, перевозили з півночі області до Одеси.

«Ми відкрили філію для того, аби зберегти золоті 120 хвилин: від встановлення діагнозу до початку лікування і встановлення стенту. Ще два тижні тому шанси на життя у таких хворих були дуже малі. Для хірургічного втручання їх доводилося з півночі області перевозити до Одеси. Зараз мешканці можуть своєчасно отримувати кваліфіковану допомогу тут, у Балті», — сказав він.

Зазначається, що за своєчасною допомогою матимуть змогу звернутися жителі Балтського, Кодимського, Любашівського, Окнянського, Подільського, Савранського та Ананьївського районів.

У відділенні є можливість щодня рятувати життя трьом пацієнтам шляхом здійснення невідкладних коронарних втручань.

oda.odessa.gov.ua

На закупівлю ангіограму (апарату для рентгенологічного дослідження кровоносних судин) та іншого обладнання витратили 11 млн гривень з обласного бюджету. За рахунок бюджетів усіх рівнів профінансували ремонт та оснащення відділення медичною апаратурою.

Нагадаємо, в Одесі відкрили найбільший в Україні Центр нефрології та діалізу.