На Одещині запустять найбільшу в області котельню на біопаливі

У місті Подільськ Одеської області запрацює найбільша в регіоні і одна з найбільших в Україні котельня на біопаливі. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Одеської ОДА.

За словами директора Департаменту ЖКГ та енергоефективності Антона Шалигайла, реконструйовану котельню №8 повинні запустити під кінець опалювального сезону 2017-2018.

Встановлення енергоефективних котлів дозволить використовувати пелети — паливні гранули, виготовлені на основі сировини виключно рослинного походження.

oda.odessa.gov.ua

«Під час реконструкції котельні №8 заплановано перейти на економічний вид палива – пелети. Це дозволить обігрівати понад 1500 абонентів у житлових будинках та чотири об’єкти бюджетної сфери», — зазначив Шалигайло.

Він також додав, що перехід на біопаливо допоможе скоротити обсяги споживання природного газу на потреби теплоенергетики в області.

За даними КВЕП «Подільськтеплокомуненерго», наразі проводяться роботи зі встановлення 5-ти водогрійних котлів. Загальна теплова потужність котельні складатиме 8,5 Гкал/год.