На Одеській трасі затор у 7,5 кілометрів через ускладнення погодних умов
flickr.com/jmtosses

На Одеській трасі затор у 7,5 кілометрів через ускладнення погодних умов

У середу, 20 грудня, на Одеській трасі застрягли сотні фур і автівок у заторі через ускладнення погодних умов. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт ДСНС України.

«На ділянці автодороги Київ-Одеса між м. Біла Церква та м. Жашків Черкаської області продовжуються заходи щодо ліквідації заторів загальною довжиною 7,5 км, що утворилися внаслідок обледеніння дорожнього полотна. Спостерігається повільний рух вантажного та легкового транспорту в обох напрямках», — йдеться в повідомленні.

У ДСНС додають, що для розчищення від ожеледі ділянки автодороги та вивільнення вантажного автотранспорту, що залишився на узбіччі, обмежено рух усього автотранспорту зі сторони Білої Церкви в сторону Одеси та з Жашкова у напрямку Києва.

«Автомобілі почергово буксируються 19 тягачами (від ДСНС – 13).  З заметів вивільнено 402 автомобілі. Всього до ліквідації заторів залучено 49 одиниць техніки та 111 чол. у тому числі від ДСНС 20 одиниць техніки та 76 чол. особового складу. ДСНС розгорнуто 2 пункти обігріву людей. Всього на даній ділянці дороги задіяно 49 од. техніки та 111 чоловік, з них від ДСНС 20 од. техніки та 76 чол. о/с.», — зазначають на сайті.