На основі фільму "Сторожова застава" створили гру
play.google.com

На основі фільму «Сторожова застава» створили гру

На базі сюжету фільму «Сторожова застава» розробили гру із технологіями доповненої реальності. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на групу фільму на Facebook.

Гра «The Stronghold Defence» («Сторожова застава: оборона») виконана у жанрі tower defence. Це жанр ігор-стратегій, гравці яких мають завадити ворогам перетнути карту гри за допомогою будівництва оборонних веж. У грі можна обороняти древній Київ від атак половців, будувати захисні споруди та керувати перебігом подій на полі бою.

The Stronghold Defence – перша українська гра за фільмом, в якій використана технологія доповненої реальності. Зокрема, автори точно відтворили київські Золоті Ворота. Над розробкою гри працювала українська команда розробників Signal Red.

Гра «The Stronghold Defence» («Сторожова застава: оборона») доступна для користувачів AppStore та Google Play. Скачати її можна безкоштовно.

Для активації гри треба завантажити спеціальну мітку-камінь, роздрукувати її та розмістити на горизонтальній поверхні. Далі потрібно навести камеру смартфона чи планшета на зображення мітки-каменя.

Мета гри полягає в тому, щоб захистити магічний портал і відбити атаку ворогів за допомогою захисних споруд. За знищення половців нараховуються монети, за які можна будувати інші захисні споруди.

Нагадаємо, що фільм «Сторожова застава» за перший тиждень прокату встановив рекорд за кількістю глядачів та сумі касових зборів в Україні.

.