На Рівненщині відкрили ІТТ, облаштований за європейськими стандартами

У місті Сарни Рівненської області відкрили облаштований за європейськими стандартами ізолятор тимчасового тримання. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Національної поліції. 

Як зазначив під час відкриття заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв, ключовим моментом у роботі поліцейських має бути суворе дотримання основоположних прав людини. Він додав, що відкриття ІТТ європейського зразка у Сарнах є продовженням справи, розпочатої очільником Національної поліції Сергієм Князєвим, у той час, коли він очолював поліцію Рівненщини.

фото: Національна поліція України

«Стосовно правопорушників вживаються заходи, передбачені законодавством. Ваше завдання забезпечити їхнє перебування на тих умовах і в тому порядку, які визначає закон», — підкреслив заступник голови Нацполіції.

У березні 2017 року місцеве управління поліції переїхало в нову реконструйовану будівлю. Тепер сарненські правоохоронці мають у своєму розпорядженні ще й ІТТ європейського зразка.

Ізолятор тимчасового тримання розрахований на 22 особи. Повідомляється, що це вже другий в Україні ІТТ, який відповідає європейським стандартам.

фото: Національна поліція України

В ізоляторі сім камер, у кожній з яких можуть утримуватися від трьох до п’яти осіб. Крім того, в ньому є медичний кабінет і кімната для побачень. Усі камери обладнано санвузлом, необхідними меблями та телевізором. Затриманих забезпечуватимуть триразовим харчуванням, у душовій кімнаті є гаряче водопостачання, а всі приміщення ІТТ опалюються автономною котельнею.

фото: Національна поліція України

В охоронній системі закладу використано сучасне технічне обладання, яке дозволяє ефективно організувати цілодобове відеоспостереження, зв’язок і пожежну сигналізацію. Для роботи працівникам нового ІТТ виділено службове авто «Renault Dokker».

Начальник поліції Рівненщини Валерій Самчук наголосив, що установу вдалося відкрити завдяки сприянню з боку місцевої та районної влади.