На Рівненщині запрацював українсько-шведський завод з деревообробки
rv.gov.ua

На Рівненщині запрацював українсько-шведський завод з деревообробки

У місті Костопіль Рівненської області відбулося урочисте відкриття сучасного деревообробного підприємства «Українські лісопильні», заснованого Україною спільно зі шведськими інвесторами. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Рівненської ОДА.

На відкритті заводу взяли участь віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, його заступник Лев Парцхаладзе та голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Зазначається, що завод вироблятиме соснові пиломатеріали, призначені для виготовлення якісних меблів, столярних виробів та будівельних матеріалів. Виробництво здійснюватиметься за сучасними скандинавськими технологіями з дотриманням європейських стандартів якості.

Сучасне обладнання забезпечить екологічно безпечний, абсолютно автоматизований та безвідходний виробничий процес. Залишки після основного виробництва використовуватимуться в повному обсязі: кору дерев застосують у якості палива, а тріска постачатиметься до сусіднього заводу деревостружкових плит.

rv.gov.ua

«Українські лісопильні» — це високотехнологічне виробництво, потужністю 300 тисяч кубічних метрів продукції, що відповідає європейським стандартам якості. Ми вклали у цей проект близько 25 мільйонів євро та створили у Костополі 150 робочих місць», — зазначив шведський співзасновник заводу «Українські лісопильні» Йохан Дунбек.

Підприємство планує експортувати свою продукцію до країн Європи та Близького Сходу.

Дунбек повідомив, що, відповідно до другого етапу інвестиційного плану, аналогічний завод хочуть побудувати у Сарненському районі.