На сайті Верховної Ради з’явився «електронний кабінет громадянина»
flickr.com/thomasmalbaux

На сайті Верховної Ради з’явився «електронний кабінет громадянина»

На електронному ресурсі українського парламенту почав працювати веб-портал «електронний кабінет громадянина». Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Верховної Ради.

Новий електронний сервіс запровадили для того, щоб зробити законотворчу діяльність в Україні прозорішою та більш відкритою для громадян. Він стане єдиною точкою входу до електронних сервісів для громадян.

В  «електронному кабінеті громадянина» можна в онлайн-режимі подавати громадські звернення та електронній петиції, а також записуватися на відкриті пленарні засідання. Користувачі також матимуть змогу залучатися до обговорень законопроектів. Крім того, сервіс відкриває доступ до нормативно-правових документів та до «порталу відкритих даних».

Електронний кабінет громадянина — rada.gov.ua

Електронні звернення громадян вирішили інтегрувати з автоматизованими системами «Листи та звернення громадян» та «Автоматизована система документообігу» ВР. Зазначені зміни прискорять процес реєстрації громадян, що в свою чергу сприятиме вчасному опрацюванню отриманих звернень та наданню оперативних відповідей.

Розробники веб-порталу створили безпечні та комфортні умови для користувачів.

«Сучасний адаптивний дизайн систем дозволить комфортно працювати з усіма системами незалежно від типу пристрою, на якому працює користувач», — повідомила прес-служба українського парламенту.