На Тернопільщині мандрівний цирк залишив верблюда посеред стадіону
facebook.com/sashatodorchuk

На Тернопільщині мандрівний цирк залишив верблюда посеред стадіону

У Хоросткові Тернопільської області мандрівний цирк залишив верблюда. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку активіста спільноти UAnimals Олександра Тодорчука.

«У Хоросткові, що на Тернопільщині, мандрівний цирк викинув верблюда… Працівники шапіто зібрали речі та поїхали, а тварину просто залишили посеред місцевого стадіону «перезимувати», — написав він.

Активіст зазначив, що готуються депутатські запити. Наразі вдалося з’ясувати, що цирк приїхав з Грузії.

У міській раді знають про інцидент. Там повідомили, що цирк домовився з місцевим підприємцем, щоб залишити у нього перезимувати верблюда та ламу. Однак через болото, верблюда не можуть забрати зі стадіону.

«У нас на стадіоні виступав грузинський цирк. Коли у них закінчився останній захід сезону, вони домовилися з місцевим підприємцем, щоб залишити у нього перезимувати верблюда та ламу. Проте через відлигу на стадіоні утворилося сильне болото, тому забрати верблюда неможливо. Звідти зараз важко виїхати. Фура перериє весь стадіон. Як тільки погода покращиться, ми перевеземо тварину» — процитував активіст міського голову Степана Гладуна.