На центральних вулицях Києва хочуть заборонити паркування

На центральних вулицях Києва хочуть заборонити паркування

Депутати Київської міськради планують заборонити паркування на вулицях у центрі столиці. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на проект рішення Київради.

До проекту рішення «Про затвердження переліку ділянок вулично-дорожньої мережі, на яких паркування транспортних засобів призводить до зменшення пропускної спроможності та суттєво перешкоджає руху» ввійшла 61 вулиця. З повним списком вулиць можна ознайомитися у документі.

Над розробкою проекту рішення працювали працівники департаменту транспортної інфраструктури КМДА. На їх думку, прописані заходи щодо заборони паркування на 61-їй вулиці, допоможуть скоротити затори. Введення заборони стане правовою основою для евакуації авто безвідповідальних водіїв. Крім того, проект рішення покликаний мотивувати киян та гостей столиці частіше користуватися громадським транспортом.

«Заборона на парковку дасть можливість вживати заходів для впливу на водіїв, а також здійснювати евакуацію автомобілів водіїв, які порушують ПДР. Водії будуть змушені паркувати автомобілі в місцях, які спеціально для цього обладнано», — зазначають в КМДА.

Нагадаємо, що з 26-го жовтня набував чинності закон, згідно з яким штраф за паркування автотранспорту на місцях, призначених для інвалідів, зростає з 465 до 1 700 гривень.