На українсько-польському кордоні відкриють 4 нових КПП

Голова українського парламенту Андрій Парубій та маршалок польського сейму Марек Кухцінський домовились про збільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Про це повідомляє Еспресо з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Ми сьогодні домовилися, що подальшим нашим етапом під час наступного приїзду будуть ще чотири пункти переходу через кордон — на Закарпатті, два на Львівщині, і ще один перехід на Волині», — заявив Парубій після огляду разом з Кухцінським ділянки українсько-польського кордону з боку Польщі, де планується побудувати пункт пропуску Мальховіце-Нижанковичі.

На території Львівській області побудують пункти «Боберка-Смольник» та «Лопушанка-Міхновець», у Волинській області — «Адамчуки-Збереже», у Закараптській області — «Лубня-Волосате».

Парубій впевнено заявив, що держави спільно реалізують амбітну програму.

Голова Верховної Ради також зазчив, що польський уряд передбачив у бюджеті 100 млн злотих на 2018 рік на створення пункту пропуску Мальховіце-Нижанковичі. За словами Парубія, українська сторона повинна побудувати на своїй території дорогу до пункту пропуску.

Парубій зазначив, що це має бути не тільки автомобільний перехід, а й пішохідний.

«За попереднім планом його заплановано на 2020 рік, завершення проекту, але зараз стоїть завдання, щоб зняти всі наявні перешкоди та створити цей перехід набагато швидше», — зазначив він.