На військових арсеналах Черкащини зафіксували порушення

На складах зброї та боєприпасів у двох населених пунктах Черкаській області було виявлено порушення. Про це повідомила військова прокуратура Центрального регіону України.

«Зокрема під час виїзду у військові арсенали, які дислоковані в населених пунктах Дубіївка та Розсішки Черкаської області, зафіксовано порушення вимог керівних документів стосовно організації зберігання та розміщення боєприпасів, стану виконання заходів протипожежної безпеки», — зазначили у прес-службі прокуратури.

У ході перевірки було складено адміністративні протоколи щодо трьох посадовців, що обіймають керівні посади на арсеналах, за недбале ставлення до військової служби.

До того ж на складі зброї та боєприпасів у селі Дубіївка виявили ще одне суттєве порушення, а саме – укладення договору з фізособою-підприємцем про здійснення капітального ремонту покрівлі сховищ на технічній території частини. Насправді роботи, про які йшлося у договорі, виконувалися силами працівників ЗСУ та за допомогою техніки, що належить військовій частині.

«Таким чином, військовими посадовими особами було здійснено розтрату бюджетних коштів на суму понад 60 тисяч гривень, виділених по програмі живучості баз, складів та арсеналів», — повідомили у прокуратурі.

Нагадаємо, 26 вересня внаслідок пожежі вибухнули боєприпаси на території арсеналу Мініоборони поблизу міста Калинівка Вінницької області.