На Волині побудують перший завод бурштину
flickr.com/michaelrhys

На Волині побудують перший завод бурштину

У Волинській області, в селі Прилісне, розпочали будівництво завод з переробки бурштину. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Національний промисловий портал.

Будівництво проводиться на базі неробочого консервного заводу. За словами сільського голови Ігоря Терещенка, півтора роки тому у напівзруйнованого заводу на території села з’явился нові господарі – київські підприємці, вривели територію до нормального благоустрою, зробили огорожу.

Сільська рада домовилася з київськими інвесторами про продаж ділянки під заводом площею три гектари за 984 тисячі гривень. Майже 25 % суми уже сплачено й триває підготовка над документами для отримання всієї суми.

Наразі вся територія майбутнього заводу огорожена подвійним парканом. На території заводу розташовані три будівлі: новозбудована двоповерхова сторожка, будівля цеху та це одна цегляна будівля.

«Завод може працювати хоч із сьогоднішнього дня. Найголовніше – це збагачувальна лінія, яка знаходиться всередині. До неї підведено замкнутий контур з промивки ґрунту. Всередині знаходяться резервуари, форсунки, лінії зі збагачення», – охарактеризував готовність заводу в Прилісному заступник директора КП «Волиньприродресурс».

Він запевняє, що всередині цеху вже все готово до роботи.