На вулицях Києва додатково встановлять 3 тисячі відеокамер
flickr.com/xomiele

На вулицях Києва додатково встановлять 3 тисячі відеокамер

У столиці буде встановлено ще 3000 нових камер зовнішнього спостереження. Про це написав міський голова Києва Віталій Кличко на своїй Facebook-сторінці.

Мер столиці водночас позитивно оцінив оперативну роботу Нацполіції, яка менш ніж за добу затримала осіб, що викрали 2-місячне немовля з київського дитсадочка.

Кличко наголосив, що камери зовнішнього спостереження допомогли швидко схопити злочинців та повернути дитину батькам.

«Ми продовжимо встановлювати відеокамери — найближчим часом з‘явиться ще майже 3 тисячі нових камер, які працюватимуть на безпеку в столиці», пообіцяв мер.

За його словами, на сьогодні у київських закладах та публічних місцях працює 5 тисяч відеокамер з розпізнаванням обличчя.

«Вже майже 5 тисяч камер відеоспостереження з розпізнаванням обличчя встановлені в закладах та публічних місцях Києва. Вся інформація стікається і обробляється в міському дата-центрі. І правоохоронні органи використовують її», — написав Кличко.

Нещодавно Кличко розповів, що на карту Google нанесуть 3500 столичних об’єктів. Завдяки безкоштовному сервісу мешканці зможуть знаходити дані про міські установи, підприємства та головні заходи.