На Закарпатті рятувальники знайшли трьох туристів, які заблукали в горах
dsns.gov.ua

На Закарпатті рятувальники знайшли трьох туристів, які заблукали в горах

У Рахівському районі Закарпатської області співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій врятували трьох туристів, які заблукали в горах 16 січня. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу ДСНС.

Так, зранку 17 січня до рятувальників надійшла інформація про двох заблукалих відпочивальників у районі гори Петрос. Як стало відомо, туристи піднялися на вершину гори, ще 16 січня.

Під час спуску спостерігалося погіршення погодних умов – посилення вітру, лавинонебезпека та майже нульова видимість, туристи вирішили залишитися на ночівлю у горах.

Туристи самі звернулися по допомогу до рятувальників.

«Для проведення пошуково-рятувальних робіт було залучено фахівців Лазещинського гірського пошуково-рятувального відділення у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки», — йдеться у повідомленні.

Ще один подібний випадок трапився у тому ж Рахівському районі. За допомогою звернулася 29-річна харків’янка, яка повідомила, що під час катання на лижах в районі курорту Драгобрат, вона втратила орієнтир і також заблукала.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт було залучено 3 рятувальників та 1 одиницю техніки Ясінянського гірського пошуково-рятувального відділення.

Туристку невдовзі знайшли у районі полонини Крачуняска та відправили до тимчасового її місця перебування. Медичної допомоги жінка не потребувала.