На засіданні уряду презентують Стратегію розвитку МВС на три роки, - Аваков
mvs.gov.ua

На засіданні уряду презентують Стратегію розвитку МВС на три роки, — Аваков

У середу, 15-го листопада, на засіданні Кабінету міністрів України буде представлено Стратегію розвитку Міністерства внутрішніх справ України до 2020 року. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт відомства.

Аваков зазначив, що над Стратегією, яка складається із великих блоків, працювали півроку. До роботи залучалися іноземні партнери та представники громадськості. За словами міністра, розроблений план передбачає докорінну зміну усієї системі органів внутрішніх справ.

«Реформа поліції ще не завершилася, вона триває. Я вважаю, що ми пройшли шлях реформування поліції на 25-30%. Патрульна поліція – це лише частина необхідних змін. Є кримінальна поліція, поліція громадської безпеки, серйозний розвиток повинна отримати кіберполіція та інші підрозділи НПУ. Це окремий блок. Крім нього є цивільна безпека – Служба надзвичайних ситуацій та інші», – сказав Аваков.

Він також висловив переконаність, що оновлення також потребує система пожежної безпеки в Україні.

Крім того, Аваков попередив, що для реалізації реформ потрібен час та значні зусилля.

«Нам потрібно дуже багато зробити. І це відбудеться не за помахом чарівної палички. Це важка праця, під час якої доводиться падати», — зазначив голова МВС.

Нагадаємо, Аваков презентував на спеціальному засіданні Кабміну ряд важливих змін до законів для посилення безпеки дорожнього руху.