На Житомирщині 20 "чорних" лісорубів напали на лісників
Gareth T-P / Flickr

На Житомирщині 20 «чорних» лісорубів напали на лісників

Сьогодні, 18 жовтня, у Червоновольському лісництві державного підприємства Городницький лісове господарство Житомирської області група з майже 20 осіб напала зі зброєю на лісників. Про це повідомляє Державне агентство лісових ресурсів України.

Відзначається, що на території лісництва чергувала рейдова бригада з охорони лісів в складі чотирьох працівників. О 3 годині ночі в кварталі цього ж лісництва, на кордоні Рівненської області, лісові охоронці почули гуркіт тракторів і мотоцикла.

Виїхавши назустріч, вони побачили майже 20 осіб із закритими обличчями. При виді лісників, зловмисники відкрили вогонь. Після цього вони зникли на чотирьох міні-тракторах з причепами, навантаженими деревиною.

«Чорні лісоруби» відкрили стрільбу з мисливської зброї по працівникам державної лісової охорони, та, погрожуючи, відібрали у них телефони. Після чого, на чотирьох міні-тракторах з причепами, навантаженими деревиною, правопорушники перетнули межу областей і поїхали в сторону села Борове Рокитнівського району Рівненської області», — йдеться у повідомленні.

До приїзду лісової охорони правопорушники встигли спиляти кілька десятків дубів.

Раніше на Львівщині було виявлено незаконну вирубку дерев на 700 тисяч гривень.

Нагадаємо, з серпня в Україні посилили відповідальність за незаконну порубку лісу.