На Житомирщині побудують заводи з виробництва насіння та біоетанолу
flickr.com/energyclimatechange

На Житомирщині побудують заводи з виробництва насіння та біоетанолу

У Житомирській області побудують нові підприємства. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Національний промисловий портал.

Як зазначають у департаменти економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської облдержадміністрації, регіон має 8 перспективних проектів на 2017-2018 рік. Серед них насіннєвий завод та завод з виробництва біоетанолу.

Насіннєвий завод знаходитиметься у селі Почуйки Попільнянського району. Його будівництво триває, завершення заплановане у 2018 році. Новий завод будують базі вже існуючого насіннєвого заводу. Очікується, що підприємство надасть 200-300 робочих місць.

Також на території Житомирської області австрійська компанія планує збудувати підприємство з виробництва біоетанолу, масла і корми з кукурудзи. За планом на будівництво піде 2 роки. На першому етапі очікується створення 100 робочих місць.

Прогнозована роектна потужність заводу – переробка 285 тис. тонн зерна кукурудзи і отримання готової продукції обсягом 300 тис. тонн біоетанолу на рік. На підприємстві планують встановити буде встановлена ​​сонячна електростанція.