На Житомирщині сформували нову бригаду тактичної авіації
facebook.com/kpszsu

На Житомирщині сформували нову бригаду тактичної авіації

Збройні сили України сформували нову бригаду тактичної авіації в Житомирській області. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу командування Повітряних сил Збройних сил України.

Зазначається, що у рамках виконання плану підвищення боєздатності авіації відбулося переформування однієї з найстаріших авіаційних частин Повітряних сил — винищувальної авіаційної ескадрильї, дислокованої в селищі Озерне Житомирської області. На її базі створена бригада тактичної авіації, яка експлуатує винищувачі Су-27.

За даними прес-служби, бригада в повному обсязі забезпечена авіатехнікою і паливом. Саме в Озерному частина випускників льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил протягом літа — початку осені опановували бойовий винищувач Су-27.

За чотири місяці середній наліт на одного випускника склав 64 години. Наразі вони проходять службу в новоствореній бригаді та незабаром отримають допуск до несення бойового чергування у системі ППО держави.

У бригаді вже почали формувати підрозділи забезпечення та охорони. Готується й матеріально-технічна база. До експлуатації готують казарми та інші приміщення, які були законсервовані у минулі роки.

Відповідно до державної програми розвитку ЗСУ до 2030 року, до 2020 року Повітряні сили мають відновити авіапарк та аеродромну інфраструктуру, нарощувати боєздатність.