НАБУ проводить обшуки в службовців Нацполіції у «справі рюкзаків»

Детективи НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура обшукують місця проживання низки посадовців Нацполіції у рамках розслідування «справи рюкзаків». Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку НАБУ.

Обшуки проводять у столиці та Київській області у тих посадових осіб, що контролюють процеси матеріально-технічного забезпечення та логістики структурних підрозділів МВС.

«Ці, а також інші розшукові слідчі дії, проводяться з метою з’ясування обставин, викритих раніше детективами НАБУ в ході розслідування, і пов’язаними із підробкою складських документів щодо поставлених рюкзаків», — зазначили в НАБУ.

У НАБУ також наголосили, що на значній кількості документів виявлено факти заміни дати. Крім того, встановлено, що акти приймання здійснювались без фактичного постачання товару, який доставлявся через певний час. Викриті факти долучені до матеріалів слідства.

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ оголосило про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, двом затриманим у рамках розслідування у «справі рюкзаків». Перед цим детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП провели обшуки у сина голови МВС України, Олександра Авакова.

Сьогодні також зазначалося про оголошення підозри третьому фігуранту «справи рюкзаків».