НАБУ затримало екс-директора Луцького хлібозаводу за підозрою у розтраті понад 58 млн грн

Співробітники Національного антикорупційного бюро затримали колишнього директора держпідприємства «Луцький КХП №2» за підозрою у розтраті зерна на суму понад 58 млн гривень. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу НАБУ. 

Слідство встановило, що ПАТ «Аграрний фонд», 100% акцій якого належать державі, у листопаді 2013 року передав збіжжя на відповідальне зберігання до ДП «Луцький КХП №2».

«Тодішній керівник ДП, без отримання дозволу власника зерна, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку. У такий спосіб упродовж квітня-червня 2014 року з елеватора ДП «Луцький КХП №2» було вивезено понад 26 тис. т. зерна, яке належало ПАТ «Аграрний фонд», що завдало підприємству матеріальних збитків на суму понад 58,81 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Екс-посадовцю повідомили про підозру у вчиненні злочину за ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Розслідування зазначених фактів здійснюється із жовтня 2016 року.

У 2015 році ЗМІ повідомляли, що тодішній керівник підприємства Михайло Гнасюк і його заступник самовільного використали зерно, борошно та зернові відходи Держкомрезерву та Аграрного фонду загальною вартістю понад 80 мільйонів гривень і безпідставно перерахували більше восьми мільйонів гривень із Держбюджету на рахунок ТОВ «Конкорд плюс».