НАБУ затримало працівника СБУ, який взяв хабар більш як $50 тис.
ua.interfax.com.ua

НАБУ затримало працівника СБУ, який взяв хабар більш як $50 тис.

Національне антикорупційне бюро України зтримало посадовця київського главку СБУ на хабарі, що становив суму $47,5 тис. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Еспресо.TV.

Детективи НАБУ затримали посадовця одного з міжрайвідділів ГУ Служби безпеки України в м. Києві та Київській області під час отримання неправомірної вигоди. Про це повідомив керівник НАБУ Артем Ситник.

«Вчора був затриманий працівник СБУ. Він працює у головному управління міста Києва та Київської області. Він отримав $47,5 тис. Ці гроші він вимагав від громадян, які на підставі фейкових документів отримали документи, що дають право на проживання на території України»,— сказав Ситник.

Керівник НАБУ уточнив, що спецслужбовець брав по $3 тис. із кожного «клієнта».

«З початку було передано $11,5 тис., учора було передано другий транш — $36 тис. Під час затримання виявили бокали з-під шампанського, набої і речовину, дуже схожу на наркотичну», — розповів Ситник.

Чиновник також звинуватив один із департаментів СБУ в зриві спецоперації НАБУ.

«Ця справа є продовженням операціїї, яка була зірвана працівниками Депертаменту «К» СБУ в грудні 2017 року. Департамент «К» не має бажання протидіяти міграції, а навпаки багато в чому сприяє їй. У тих розмовах, які ми зафіксували, дуже часто згадується керівництво департаменту», — підсумував Ситник.

Нагадаємо, нещодавно екс-керівника «Укргазбанку» взяли під варту.