Начальника складу Нацгвардії запідозрили у розкраданні майна та оголосили в розшук

Начальника складу у військовій частині Нацгвардії, що на Київщині, оголосили у розшук. Його підозрюють у розкраданні радіостанцій, комутаторів та іншого майна зв’язку. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Військової прокуратури Центрального регіону України.

Зазначається, що прокуратура проводить досудове розслідування за частиною 3 статті 410 ККУ за фактом привласнення старшим прапорщиком майна зв’язку, яке зберігалося на складі військової частини.

Під час позапланової інвентаризації майна на складі зв’язку виявлено нестачу радіостанцій, ноутбуків, системних блоків, моніторів, комутаторів та іншого військового майна на суму близько 2 млн 326 тисяч гривень. Підозрюваному може загрожувати позбавлення волі строком від 5-ти до 12-ти років.

Крім того, прапорщик зник і не з’являється на робочому місці. Таким чином, стосовно нього відкрили досудове розслідування за частиною 4 статті 407 Кримінального кодексу України «Самовільне залишення військової частини або місця служби». Військовослужбовця оголосили в розшук. У суді отримано ухвалу щодо його затримання.

Дезертирство передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 7-ми років.