Над Калинівкою відкрили рух повітряного транспорту
Ulrika/Flickr

Над Калинівкою відкрили рух повітряного транспорту

Рух повітряного транспорту в 5-кілометровій зоні навколо військового складу в Калинівці Вінницької області відновлено. Про це повідомляє сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій.

«Станом на 7 год. 10 жовтня відкритих осередків горіння та вибухів боєприпасів на території складу не спостерігається, відкрито рух повітряного транспорту. До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 2 пожежні танки, 2 інженерні машини розгородження МО України», — йдеться в повідомленні.

Наразі піротехнічний загін ДСНС продовжує проводити очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів у 5-ти кілометровій зоні навколо арсеналу.

«Обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 22,341 тисячі га території, виявлено та вилучено 2 тисячі 12 вибухонебезпечних предметів», — додали у ДСНС.

Усього з початку виконання робіт отримано та виконано 426 заявок від населення щодо виявлення вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, що 26 вересня близько 22:00 внаслідок пожежі вибухнули боєприпаси на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу міста Калинівка Вінницької області. Із зони ризику було евакуйовано понад 30 тисяч людей, наразі вони поступово повертаються додому.