Наглядову раду «Нафтогазу» очолила британська економістка Клер Споттісвуд

Головою наглядової ради НАК «Нафтогаз України» обрали Клер Споттісвуд. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу компанії.

До призначення членом наглядової ради Нафтогазу Клер Споттісвуд очолювала компанію «Gas Strategies», в якій продовжує займати посаду директора.

Споттісвуд працювала головою Регуляторного органу Великої Британії з питань газопостачання (Ofgas) упродовж 1993-1998 років. Крім того, вона працювала економістом в Королівській Скарбниці та Міністерстві економіки та фінансів Великої Британії.

«На першому засіданні нового складу наглядової ради Нафтогазу головою наглядової ради було обрано Клер Споттісвуд. Посаду заступника голови наглядової ради продовжує обіймати Володимир Демчишин, який виконує ці повноваження з 18 квітня 2017 року.» — йдеться у повідомленні.

У засіданні взяли участь усі члени наглядової ради, а саме: Клер Споттісвуд (Велика Британія), Бруно Лескуа (Франція), Амос Хохштайн (США), Стівен Хейсом (Канада), Володимир Кудрицький, Сергій Попик та Володимир Демчишин (Україна).

Наступне засідання заплановане на кінець січня. На ньому розглянуть питання призначення голів та формування чотирьох комітетів наглядової ради.

Нагадаємо, 22 листопада 2017 року уряд створив нову наглядову раду Нафтогазу з представників Британії, США, Канади та Франції.