Найбільша турецька авіакомпанія почала розпродаж на рейси з України
wikimedia.org

Найбільша турецька авіакомпанія почала розпродаж на рейси з України

Один з найбільших турецьких авіаперевізників Turkish Airlines почав осінній розпродаж квитків на рейси з міст України у Стамбул за ціною від $119 в обидва боки. Про це повідомляє avianews.com.

Так, переліт економ-класом зі Львова, Харкова і Запоріжжя до Стамбулу і назад обійдеться від $119 в обидва боки. Політ за маршрутом Херсон-Стамбул і назад обійдеться від $129, а з Києва та Одеси до Стамбулу і назад — від $159.

У зазначену вартість входить перевезення ручної поклажі, багажу (безкоштовна норма відрізняється залежно від напрямку), безкоштовний вибір стандартного місця і харчування на борту.

Квитки за акційною ціною можна купити на рейси, які будуть виконуватися в період з 1 листопада 2017 року по 31 березня 2018 року. Мінімальний час перебування в Стамбулі має становити 2 дні, максимальний — 3 місяці.

Як зазначається, розпродаж триватиме до 31 жовтня 2017 року включно.

У липні авіакомпанія ввела послугу stopover (транзитна зупинка) для українських пасажирів: мандрівники зможуть безкоштовно переночувати в готелі або відвідати пам’ятки міста, де вони  здійснюють транзитну зупинку.

Turkish Airlines — найбільший авіаперевізник Туреччини, що базується в Стамбулі. Здійснює регулярні рейси до 220 іноземних і 42 внутрішніх аеропортів в Європі, Азії, Африці та Америки. Тurkish Airlines щотижня здійснює 56 пасажирських рейсів з Києва, Одеси, Львова, Запоріжжя, Харкова і Херсона.