Найбільший світовий портовий оператор DP World Group інвестує у портову галузь України
facebook.com/sdcapital

Найбільший світовий портовий оператор DP World Group інвестує у портову галузь України

Компанія P&O Maritime, яка повністю належить найбільшому світовому портовому оператору DP World Group, почала надавати буксирні послуги в порту «Южний». Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу інвестиційної компанії SD Capital.

Компанія P&O Maritime придбала контроль над українською буксирною компанією LB Shipping. Компанія SD Capital виступила співінвестором угоди. Суму угоди не розголошують.

Договір про придбання контролю й управління був підписаний партнером SD Capital Андрієм Ставніцером і генеральним директором DP World Group Султаном Ахмедом бін Сулайемом ще в листопаді 2017 року, після візиту Президента України Петра Порошенка в штаб-квартиру DP World Group в ОЕА.

Тоді керівник DP World Group підтвердив наміри компанії інвестувати в портову галузь України. А через місяць довів це на практиці.

За словами Андрія Ставніцера, покупка бізнесу в Україні таким портовим гігантом – найбільша exit-угода в країні за останні кілька років.

«Це дуже добрий початок року для всього інвестиційного ринку України, і ринку private-equity особливо. Це важлива новина для держави та чиновників – ми привели ще одного стратегічного інвестора, крім Cargill», – заявив партнер SD Capital.

Очікується, щосвід і ресурси DP World Group принесуть інфраструктурі України нові стандарти якості, здорову ринкову конкуренцію і прозорість.

«Упевнений, ця угода – початок великого співробітництва. Ми продовжимо розвивати галузь, і разом доб’ємося того, що в українських портах судновласники зможуть отримувати сервіс світового рівня, – прокоментував партнер SD Capital Філіп Грушко.

Глава правління і генеральний директор DP World Group Султан Ахмед бін Сулайєм зазначив, що Україна може стати ключовим торговим хабом між Європою, Середнім Сходом і Азією.

P&O Maritime – глобальний оператор портових послуг, створений у Великобританії в 1834 році. Компанія надає різні портові послуги в усьому світі, має в своєму розпорядженні власним флотом з буксирів, швартових судів, науково-дослідних суден, пасажирських і круїзних лайнерів. У 2006 році P&O Maritime була придбана DP World Group.

DP World Group – один з найбільших портових операторів світу зі штаб-квартирою в ОАЕ, в порту Джебел-Алі (Дубаї). Компанія оперує 78 морськими та наземними терміналами в 40 країнах світу, а також управляє 50 суміжними бізнесами.

Інвестиційна компанія SD Capital створена в 2016 році Андрієм Ставніцером, співвласником і генеральним директором найбільшого українського порту ТІС, і Філіпом Грушком, директором ТІС з розвитку бізнесу. У 2016 році команда SD Capital реалізувала найбільшу інвестиційну угоду України з компанією Cargill.