Наступного року в Україні побудують понад 180 гуртожитків для військових, - Порошенко
twitter.com/poroshenko

Наступного року в Україні побудують понад 180 гуртожитків для військових, — Порошенко

Навесні 2018 року почнуть будувати 91 гуртожиток. У другій половині наступного року зведуть ще 93. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Twitter Глави держави.

В Україні розпочалися підготовчі роботи для першої черги військових. Про це Петро Порошенко заявив сьогодні, 20 листопада, під час візиту до Дніпра. Там Президент вручив ключі від квартир сім’ям військових

«Із тридцяти однієї родини сьогоднішніх новоселів 27 – родини учасників бойових дій. Для мене є великою честю привітати військових з радісною подією та вручити сертифікати та ключі на власне житло», — резюмував Глава держави.

«Думаю, це один із наймасштабніших будівельних проектів в історії наших Збройних Сил. Як Верховний Головнокомандувач ініціював масштабний проект будівництва сучасних гуртожитків для контрактників. За два роки планую переселити 25 тисяч осіб із наметів чи запліснявілих радянських казарм – в сучасні комфортабельні помешкання», — зазначив Президент.

За його словами, за останні три роки майже у Збройних силах отримали майже 2,5 тисячі квартир.

«Ще понад дві тисячі помешкань збудовано для тих, хто служить в Нацгвардії, Службі безпеки, на кордоні, і у вашому відомстві», — додав Порошенко.