Нацполіція отримала нову комп'ютерну техніку від Консультативної місії ЄС
mvs.gov.ua

Нацполіція отримала нову комп’ютерну техніку від Консультативної місії ЄС

Консультативна місія Євросоюзу (EUAM) надала Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України нову комп’ютерну та оргтехніку на суму понад 1,5 млн гривень. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт МВС України.

Передача обладнання відбулася сьогодні, 22-го січня, у рамках спільного проекту EUAM та Нацполіції України.

Голова НПУ Сергій Князєв подякував за допомогу. За його словами, нові пристрої поліпшать роботу правоохоронців. Зокрема, це дозволить оперативно та якісно підбирати кадри у підрозділи.

«Ми вдячні за допомогу і можемо запевнити, що кожна одиниця отриманої техніки буде використовуватися за своїм призначенням», ‑ зауважив Князєв.

Голова EUAM в Україні Кястутіс Ланчінскас наголосив, що завдяки багатофункціональності обладнання його можна застосовувати як працівникам Департаменту, так і робітникам тренінгових центрів НПУ.

«Сподіваюсь, що ця техніка допоможе не лише кадровим працівникам, а і дасть змогу підвищувати кваліфікацію поліцейських під час їх підготовки», ‑ наголосив він.

Ланчінскас пообіцяв, що таку техніку незабаром передадуть до тренінгових центрів у шести регіонах України.

Для безпечної роботи комп’ютерів Нацполіція також отримала документи на використання ліцензійного програмного забезпечення.