Нацполіція планує в грудні закупити 65 нових кросоверів
instagram.com/national.police.ua

Нацполіція планує в грудні закупити 65 нових кросоверів

Національна поліція України має намір до кінця 2017 року закупити 65 легкових автомобілів типу «кросовер». Загальна сума, яку відомство планує витратити на нові авто, складає майже 32 млн гривень з ПДВ. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як зазначається в повідомленні, тендер на закупівлю 65 кросоверів для поліції було оголошено вчора, 29 листопада. Заявки на участь прийматимуться до 7 грудня, аукціон буде проведено наступного дня після завершення подачі заявок. За планом, нові авто Нацполіція має отримати не пізніше 26 грудня.

Закупівлю автомобілів планують провести за договірною процедурою двома лотами — 49 одиниць на суму  24,1 млн гривень, ще 16 — на суму 7,87 млн гривень.

Повідомляється, що правоохоронному відомству потрібні кросовери з дизельним двигуном, що має робочий об’єм не менше ніж 1460 кубічних сантиметрів. Авто мають бути оснащені механічною коробкою передач, відповідати екологічному стандарту «Євро-5» та бути випущені у цьому році. Гарантійний термін кросоверів, які будуть закуповувати для Нацполіції, має бути не меншим за п’ять років або 100 тисяч кілометрів пробігу.

Як зазначається у повідомленні, на думку експертів, за сукупністю критеріїв вартості і технічних характеристик найкраще підійде модель Renault Duster. Також зауважується, що Національна поліція раніше вже закуповувала авто цієї моделі для різних підрозділів.

Нагадаємо, в кінці минулого місяця Нацполіція провела тендер на закупівлю 400 нових автомобілів Skoda Rapid Active загальною вартістю 149 млн гривень. Відомство має отримати їх до 22 грудня.