Нацполіція закупить 400 автомобілів Skoda на 149 млн гривень
instagram.com/patrolpolice_ua

Нацполіція закупить 400 автомобілів Skoda на 149 млн гривень

Компанія «Єврокар» виграла тендер на постачання автомобілів для Національної поліції України. За її посередництва правоохоронне відомство закупить 400 нових авто Skoda. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Асоціацію автовиробників України.

У цьому місяці в системі державних закупівель “ProZorro” було оприлюднено результати тендеру на закупівлю автомобілів для Нацполіції України. Перемогу в тендері здобула компанія “Єврокар”.

Зазначається, що компанія-переможець взяла на себе зобов’язання закупити для поліції 400 автомобілів Skoda Rapid Active 1.6MPI/81kw з відповідним спеціалізованим обладнанням. В якості кінцевого терміну для виконання угоди визначено 22 грудня 2017 року.

Згідно з повідомленням, заявлена очікувана вартість закупівлі складала 151,8 млн гривень. У рамках тендеру компанія “Єврокар” запропонувала виконати роботи за загальну суму 149,1 млн гривень і стала постачальником авто для Нацполіції.

Нагадаємо, 23 жовтня Національна поліція України закупила 26 автобусів для спецпризначенців на загальну суму 55,5 млн гривень.