Нацрада з питань телебачення та радіомовлення позапланово перевірить кілька телеканалів
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення / Facebook

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення позапланово перевірить кілька телеканалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку декількох телеканалів у зв’язку з відсутністю супутникового мовлення. Йдеться, зокрема про канали ТВі та EU Music. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що відповідні рішення було ухвалено на засіданні Нацради сьогодні, 30 листопада.

Згідно з повідомленням, працівники Нацради з питань телебачення і радіомовлення провели моніторинг цих телеканалів 10 листопада і за результатами перевірки виявили відсутність супутникового мовлення за програмною концепцією 24 години на добу. Це є ознакою порушення закону «Про телебачення і радіомовлення». Також зазначається, що телеканал ТВі не усунув недоліки, які було зафіксовано під час попередньої перевірки, що пройшла 7 вересня.

Також на сьогоднішньому засіданні Нацрада призначила позапланові перевірки телеканалів «Право TV» (ТОВ «ТРК «Право ТВ»), «C К» (ТОВ «ТРК «СОЦІАЛЬНА КРАЇНА»), ТОВ «ЄВРОМЕДІА УКРАЇНА», FILMUACTION (ТОВ «Справжні канали») і STAR cinema (ТОВ «СТАР МЕДІА ТБ»).

Нагадаємо, телеканал «ТВi» припинив мовлення ще у березні 2015 року. У квітні того ж року Нацрада оголосила попередження за порушення у мовленні ТОВ «Інфо24», яке володіє телеканалом і має ліцензію на супутникове мовлення. Зазначається, що тоді компанія не усунула недоліків, про які йшлося в попередженні регулятора. Після цього у серпні 2015 року регулятор двічі штрафував ТОВ «Інфо24». У тому ж році Нацрада з питань телебачення і радіомовлення подала до суду позов про анулювання супутникової ліцензії компанії.

Як зазначається, інший телеканал, який підлягає перевірці — EU Music — є столичним кабельно-супутниковим каналом. До 1 листопада 2015 року він називався RU Music. Згідно з програмною концепцією, він цілодобово транслює музичні кліпи європейських і українських виконавців, концерти, реаліті-шоу та розважальні програми.