Навесні завершиться перший етап реконструкції Київського зоопарку, - Кличко
kyivcity.gov.ua

Навесні завершиться перший етап реконструкції Київського зоопарку, — Кличко

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що перший етап реконструкції Київського зоопарку завершать уже навесні 2018 року, Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу КМДА. 

Загалом проект реконструкції розрахований на три роки.

«Ми почали першу чергу реконструкції. Це, зокрема, вхідна група зоопарку. В цілому у нас кілька етапів реконструкції зоопарку — проект розрахований на три роки», — зазначив Кличко.

Мер нагадав, що у 2007 році Київський зоопарк було виключено із Європейської асоціації зоопарків світу, оскільки він не відповідав критеріям утримання тварин. На сьогодні столичний звіринець повернув своє членство в Асоціації.

Кличко висловив намір зробити київський звіринець із відкритим простором, без кліток, щоб відвідувачі могли контактувати з тваринами.

«Директор одного з європейських зоопарків якось сказав мені: коли ти приходиш до зоопарку, і тварини там викликають співчуття, це не є хорошим зоопарком. І наше завдання — щоб київський звіринець був одним з найсучасніших, без клітин і з відкритим простором . Місцем, куди можна прийти з дітьми, добре провести час і отримати багато позитивних емоцій від контакту з тваринами», — додав мер столиці.