НБУ запустив мобільний додаток "Монети України"
flickr.com/National Bank Of Ukraine

НБУ запустив мобільний додаток «Монети України»

Національний банк України створив мобільний додаток «Монети України», який можна безкоштовно завантажити на смартфони. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт регулятора.

За допомогою додатку можна шукати за назвою монети необхідну технічну інформацію про неї: серію, метал карбування, фото, опис та інше.

Зазначається, що користувачам будуть доступні оновлені дані про монети. Нові монети відразу після випуску автоматично показуватися в додатку. Таким чином версії додатку не потрібно оновлювати.

bank.gov.ua

Завантажити мобільний додаток «Монети України» можна в AppStore або Google Play.

«Це вже другий інноваційний інтерактивний продукт Національного банку. Перший наш діджитал-продукт − додаток «Українська гривня». Новий додаток надасть користувачеві доступ до повного довідника монет України, випущених центральним банком. Крім того, він надає можливість оперативно відстежувати залишки монет на сайті online-замовлення Національного банку в розрізі областей», − зазначив директор Департаменту інформаційних технологій НБУ Володимир Нагорнюк.

Нагорнюк додав, що згодом планується створити онлайн-магазин з продажу монет.

Нагадаємо, Нацбанк підготував проект постанови, у якому пропонується припинити карбування дрібних монет, а також запровадити округлення сум під час готівкових розрахунків.