Німеччина надасть 750 тисяч євро для постраждалих від конфлікту на Донбасі

Україна отримає від Федеративної Республіки Німеччини додаткові 750 тисяч євро у 2018 та 2019 роках. Кошти спрямують на гуманітарні проекти для постраждалих від конфлікту на території Донбасу. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Посольства Німеччини в Україні.

У дипустанові запевнили, що влада крани буде надалі фінансово підтримувати Мальтійську службу допомоги, яка реалізовує гуманітарні проекти на сході України.

«Для цього Німеччина додатково виділить близько 750 тисяч євро у 2018 і 2019 роках. Сама гуманітарна організація зробить суттєвий власний фінансовий внесок в розмірі близько 400 тисяч євро для здійснення проектів», — зазначили в посольстві.

Зокрема, кошти підуть на надання прямих послуг людям, що постраждали від конфлікту. Крім того, за рахунок отриманих грошей будуть проводити навчальні заходи, спрямовані на підвищення кваліфікації представників органів місцевої влади, гуманітарних закладів та служб підтримки.

В Україні Мальтійська служба допомоги співпрацює з ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» та з Національним університетом «Києво-Могилянська академія».

Нагадаємо, в ЄС планують виділити 50 млн євро для допомоги Луганській та Донецькій областям у 2018 році.