Нова українська авіакомпанія SkyUp почне літати уже з квітня
flickr.com/pauliefred

Нова українська авіакомпанія SkyUp почне літати уже з квітня

Новий національний авіаперевізник SkyUp почне виконувати чартерні рейси уже з квітня 2018, а з травня – внутрішні та міжнародні регулярні рейси. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Економічну правду.

«У планах на перший рік роботи виконання міжнародних чартерних перевезень до всіх популярних курортів, а також відкриття регулярних українських та міжнародних напрямків», — зазначили представники компанії на прес-конференції.

Очікується, що чартерні перевезення будуть здійснюватися з Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших міст України за 16 напрямками. Зокрема, це будуть рейсти в Анталію, Бодрум, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват, Барселону, Пальма-де-Майорку, Тенеріфе, Аліканте, Тірану, Ріміні, Бургас, Варну, Ларнаку та Дубай.

Внутрішні регулярні рейси компанія планує запустити наприкінці травня – на початку червня. На першому етапі польоти заплановано за напрямками Київ – Одеса, Харків – Одеса та Львів-Одеса.

Міжнародні регулярні рейси у 2018 здійснюватимуться зі столиці у Барселону, Дубай та Ларнаку. Маршрути будуть розширюватися із зростанням авіапарку компанії.

Як зазначили представники компанії, вартість всіх регулярних перевезень буде формуватися за лоукост-моделлю без багажу та додаткових послуг. Вартість залежатиме від напрямку подорожі та часу придбання квитків. Наприклад, квиток Київ-Одесса коштуватиме від 499 гривень в один бік.

За неповний 2018 рік компанія планує надати послуги 650 тисячам пасажирів.

Наразі флот SkyUp становить три літаки Boeing 737-800 NG на 189 крісел 2001, 2002 і 2011 років випуску.

У 2018 році компанія планує здбільшити обсяг флоту до чотирьох бортів, у 2019 — до 6 літаків, у 2020 — до 8, у 2021 — до 10 і нарешті у 2022 перевізник планує мати флот із 12 бортів.

Нагадаємо, відкриття нової авіакомпанії нещодавно анонсував міністр інфраструктури Володимир Омелян.