Новий стандарт початкової освіти затвердять найближчим часом, — Гриневич

Новий державний стандарт початкової загальної освіти найближчим часом буде затверджено урядом. Наразі стандарт перебуває на етапі узгодженні у Кабміні. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Урядовий портал.

Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич під час міжнародного семінару «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання», що проходить 24 жовтня у столиці.

«Створення нового стандарту початкової освіти – це був складний крок, який передбачав переосмислення і застосування нових підходів», – зазначила Гриневич.

За її словами, вже з 1-го вересня 2018 року за новим стандартом будуть навчатися усі першокласники. У ста українських школах експериментально опрацьовують положення стандарту.

Міністр також наголосила, що новий стандарт є частиною Нової української школи, для якої важливо підготувати вчителів та нове освітнього середовище.

«Усі вчителі, які працюють в експерименті, добре розуміють, що робота за методиками діяльнісного і проблемно-пошукового навчання є значно напруженішою. І ці методики можна втілювати, лише коли маєш відповідні умови для такого навчання. Тож ми маємо дуже масштабне завдання – поширити новий досвід з 1-го вересня наступного навчального року для 22 тисячі вчителів, які братимуть 1-й клас, і на 22 тисяч класних кімнат, де вчитимуться діти», – сказала Гриневич.